Kes me oleme?

Kat Metal Estonia OÜ on elektroonikajäätmete ringlussevõtuga tegelev ettevõte . Meie peamine tegevusala on väärismetalle sisaldavate elektroonikajäätmete kokkuost ning töötlemine, seejärel saadud materjalide uuesti ringlusse saatmine.

Oleme osa Elemental Holding SA Capital Group-ist.

Oleme kirglikud

Oleme oma töös kirglikud, teeme seda mis meile meeldib ja naudime oma tööd. Samamoodi suhtume ka oma klientidesse ning partneritesse – kire ja teadmistega.

Me paneme suurt rõhku koostööle, mille alustaladeks on usaldus ning partnerlus ning lisaks ka individuaalsele vastutusele. Meie eesmärk on näidata oma partneritele, et oleme väärt neile esimeseks valikuks olema.

Usaldusväärne partner

Kat Metal Estonia OÜ on kindel ning usaldusväärne partner paljudele ettevõtetele nii Eestis kui välismaal.

Kuna Kat Metal Estonia OÜ eesmärk on vähendada jäätmete tekkimist ning nende sattumist keskkonda, siis kasutatakse töötlemises ning muudes protsessides vaid keskkonnasõbralikke töömeetodeid.

Kontaktisikud

General:

info@katmetal.ee

CEO:

Taavet Hõbesalu
taavet@katmetal.fi

COO:

Raido Oras
+372 5662 1279
raido@katmetal.ee

Business Manager:

Maria Hõbesalu
Tel: +372 5826 2802
maria@katmetal.ee

Partnerid

Oleme loonud usaldusväärse koostöö erinevate Eesti ning välismaiste ettevõtetega. Järgnevad Eesti ettevõtted on usaldanud meid ostmaks nende töö käigus tekkinud elektroonikajäätmeid:

Suuremalt jaolt meie ostumaterjali tuleb impordina erinevatest riikidest nagu näiteks Brasiilia, Iisrael, Hispaania, Serbia jt.
Partnerid, kelle teenuseid materjalide lõpptöötlemiseks kasutame, paiknevad Jaapanis.

Ladu
Nõlva 9, Tallinn 10416

Juriidiline aadress
Nõlva 9, Tallinn 10416