Mida me teeme?

Meie peamine tegevusala on väärismetalle sisaldavate elektroonikajäätmete kokkuost ning töötlemine, seejärel saadud materjalide uuesti ringlusse saatmine. Oleme oma töös kirglikud, teeme seda mis meile meeldib ja naudime oma tööd.

Ost

Väärismetalle sisaldavaid materjalide hindamine võib osutuda kliendile väljakutseks, esimese pilguga on raske näha nende tegelikku väärtust.

Et seda protsessi võimalikult lihtsaks teha, saadame meie kogenud hindaja teie juurde, kes saab kohapeal materjali välise vaatluse tulemusel teile hinnapakkumise esitada.

Kokkuleppe saavutamisel organiseerime teie jäätmetele transpordi meie lattu ning peale materjalide sorteerimist ning kaalumist tasume ka antud materjalide eest.

Kutsu meid kohale või vaata materjalide hinnastamise kohta siit.

Ostumaterjalide transport

Kõik ettevõtte transpordivahendid on registreeritud ning ettevõte omab kõiki vajalikke litsentse nii tava kui ka ohtlike jäätmete transportimiseks.

Eestis piires korraldab Kat Metal Estonia OÜ transpordi kliendilt ettevõtte laoni. Seejärel kaup sorteeritakse, kaalutakse ning koostatakse vastuvõtuakt, millel on märgitud kategooriate kaalud ning hinnad.

Kiire tasustamine

Tasumine materjalide eest toimub üldiselt kohe peale vastuvõtuaktil märgitud hindade kinnitamist ning kliendi poolt saadetud arve saabumist.

Materjalide eest, mille väärismetalli sisaldust peab lõpptöötleja analüüsiga kinnitama, tasume kahes osas, ettemaksuna 70% eeldatavast materjali väärtusest ning analüüsi tulemuste saabumisel ülejäänud summa.

Klienditeenindus

Meie näeme klienditeenindust kui pidevas arenemises olevat pikaajalist suhet. Me soovime toetada oma kliente läbi kiire ja isikliku lähenemise, mõeldes alati kliendi vajadustele.

Me oleme alati oma kliendile abiks oma kogemustega kui ka tehnilise know-how’ga. Olles partnerluses Kat Metal Estoniaga saate toetust ja kindlasti ka kasu meie laiast väärismetalli jäätmekäitlust hõlmavatest teenustest.